Sıfırdan Temel HTML Dersleri Başlıyor

Herkese Merhabalar… 4 Mayıs 2018 Cuma günü saat 09:00’da ilk yayın başlıyor…

Temel HTML (Hypertext Markup Language) derslerini sizler için hazırlamaya çalışacağım. Temel HTML dersleri hazırlamaktaki amacım ileride vereceğim CSS, PHP, Javascript, Jquery ve web konusundaki diğer dillere yönelik anlamayı kolaylaştırmak adına temel olarak sizleri HTML konusunda bilgilendirmek, konu ile ilgilenmek isteyen arkadaşlara yol göstermek ve kaynak oluşturabilmektir.

Hedefim sizlerle haftada 2 ders paylaşabilmek. Bir aksilik  oluşmadığı sürece derslerimi haftanın Pazartesi ve Cuma günleri yayınlanmasını sağlayacağım. Yayınlanmış temel HTML derslerini “Dersler” sekmesi altındaki HTML Dersleri linki altında sıralı olarak bulabilirsiniz. Ayrıca yayınlanan ve yayınlanacak olan konuları https://www.esencan.net/dersler/ adresinden takip edebilirsiniz.

Yeni bir platform olmam sebebiyle yapacağınız yorumlar benim için çok değerli. Sizlerden gelen öneri, istek ve tenkitler ile bu platformu daha iyi şekilde olması için yapılandırmaya çalışacağım.

Konu anlatımlı videolarımı YouTube kanalımdan takip edebilir, paylaşımda bulunarak tarafıma katkı sağlayabilirsiniz. Herhangi bir konuda iletişim sayfalarını kullanarak tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın…

Olmalısın giriş yapmış yorum yazmak için

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com